www.linak.sk
 

Kde sa používajú elektrické pohony?

Aktuátory LINAK nájdete v najrôznejších zariadeniach, využivaných prakticky vo všetkych oblastiach ľudskej činnosti. Ich účelom je uľahčiť ľuďom prácu a spríjemniť im život. Pohony firmy LINAK sú vyrábané v piatich samostatných divíziach.

MEDLINE® & CARELINE® dodáva systémy pohonov pre nemocnice a zdravotnicky sektor, DESKLINE® vyrába zdvihacie stĺpky pre výškovo nastaviteľný nábytok, pohony rady HOMELINE® sa použivajú v komfortných pohovkách, aktuátory TECHLINE™ nachadzajú uplatnenie vo výrobnych a priemyslových aplikáciach a systém pohonov NETLINE™ sa použiva pre automatizáciu rozvodnej elektrickej siete.

MEDLINE® & CARELINE®

MEDLINE® & CARELINE®
MEDLINE & CARELINE sa zameriava na zvýšenie komfortu pacientov aj zdravotníkov dodávkami pohonových systémov pre nemocničné a zdravotnícke vybavenie. Aktuátory vylepšia takéto vybavenie o inovatívny, spoľahlivý a bezpečný pohyb s vysokou zdvihovou kapacitou. Uľahčujú prácu zdravotníkom, ktorí sú každý deň vystavení námahe pri starostlivosti o ťažkych či nepohyblivych pacientov. Príklady využitia pohonov firmy LINAK su nemocničné postele, zdviháky pacientov, zubárske kreslá, kúpeľňové zdviháky a kolieskové kreslá.

DESKLINE

DESKLINE
DESKLINE ponúka systémy zdvihacích stĺpcov pre výškovo nastaviteľny nábytok, ktorý sa ľahko prispôsobí svojmu uživateľovi. Nastaviteľnosť napr. kancelárskych stolov prináša uživateľovi vyšší komfort a lepšiu ergonomiu, nehovoriac o zlepšení pracovnych podmienok. Systémy DESKLINE je možne využiť napríklad pri zmene výšky výrobnych pracovisk, v kuchyniach a v mnohých ďalších aplikáciach.

HOMELINE

HOMELINE
HOMELINE pohony sú určene k zvýšeniu komfortu pridanim elektrického polohovania do postelí používaných v domácnostiach. Hladký a tichý pohyb zlepšuje celkový pocit z postele v porovnaní s inými výrobcami. HOMELINE úzko spolupracuje so svojimi zákaznikmi pri realizáciách ich vizie do reality, kedže s našimi systémami sú ich postele lepšie, kvalitnejšie, komfortnejšie a vďaka tomu konkurencie-schopnejšie.

TECHLINE

TECHLINE
TECHLINE vyrába pohony, ktoré spoľahlivo a presne rozhýbu zariadenia pracujúce i v náročnych podmienkach, ako sú napríklad poľnohospodárske stroje. Aktuátory TECHLINE vydržia pracovať i v nepriateľskom prostredí a tvrdých podmienkach za akéhokoľvek počasia. Taktiež sú určené pre stavebné stroje, lodné vybavenie, ventilačné systémy pre farmy, svojim presným pohybom pomáhajú zvyšovať efektivitu systémov natáčajúcich solárne panely. TECHLINE úzko spolupracuje na vývoji individuálnych systémov so svojimi zákaznikmi, aby sa našlo optimálne riešenie rôznych potrieb a špecifikacii. Týmto spôsobom pomáhajú pohony TECHLINE vylepšiť výrobky či stroje klienta a poskytnúť mu tak konkurenčnú výhodu.
 
LINAK C&S

PRESKÚMAJTE SVET POHONOV LINAK

Navštívte LINAK.cz kde sa dozviete viac o firme LINAK a ích lineárnych pohonoch......
select