Contact us here
News 21. októbra 2019

MEDICA 2019: Objavte najnovšie správy zo sveta systémov elektronického pohybu

Spoločnosť LINAK nebude ani tento rok chýbať na medzinárodnom veľtrhu MEDICA v nemeckom Düsseldorfe. Tešíme sa, že vám budeme môcť predstaviť inovatívne polohovacie riešenia určené pre oblasť zdravotnej starostlivosti.

Radi by sme vám krátko predstavili niečo z toho, čo sme si pre vás nachystali pred veľtrhom MEDICA 2019. Všetko to nájdete od 18. do 21. novembra v nemeckom Düsseldorfe v hale 14 v stánku F11. Tešíme sa na stretnutie.

Pacientsky výťah

Od JUMBO™ k LIFT™ – história systémov pacientskych výťahov
Pred 25 rokmi sme uviedli na trh prvé úplné riešenie pohonného systému pre pacientske výťahy . LINAK® JUMBO™ neumožnil výrobcom len zakúpiť si všetky diely pre riešenie pohybu na jednom mieste. Tiež stanovil aj celkom novú trhovú normu pre kontrolu kvality aj testovanie výrobkov. Teraz je pripravený jeho nástupca: Tešíme sa, že vám budeme môcť predstaviť nové riešenie LINAK® LIFT.

 
LA20

Elegantný, kompaktný a spoľahlivý
Potreba rôznych bezpečnostných prvkov a zlepšenej ergonomiky či pohodlia narastá aj v zdravotníckej oblasti. Priestor pre elektrický pohyb je však zároveň často dosť obmedzený. Tu však s riešením prichádza nový pohon v rade zvaný LINAK LA20. 

 
LC3

LC3 – tichý ako vtáčie šveholenie
Pri rôznom zdravotníckom vybavení sa vyžaduje tichý, jemný a výkonný pohyb. Nový zdvíhací stĺp LC3 vyhovuje mnohým požiadavkám, napríklad sa hodí na ošetrovacie stoličky, operačné stoly, röntgenové vybavenie alebo iné diagnostické zariadenia. Na festivale MEDICA 2019 predstavujeme novú verziu LC3 .

 
MEDICA 2019

Navštívte nás na veľtrhu MEDICA 2019
Podrobnejšie informácie o uvedených správach nájdete v novinách MEDICA Newspaper alebo sa zastavte pri stánku F11 v hale 14.

 

Máte otázku týkajúcu sa technológie elektrických aktuátorov?

- Nie sme jasnovidci. No sme experti v oblasti technológie aktuátorov. Preto sa nás pokojne spýtajte na čokoľvek, čo si z tejto oblasti želáte vedieť.