Contact us here

MEDLINE® & CARELINE® dodáva systémy pohonov pre nemocnice a zdravotnícky sektor, DESKLINE® vyrába zdvíhacie stĺpiky pre výškovo nastaviteľný nábytok, pohony rady HOMELINE® sa používajú v komfortných pohovkách, aktuátory TECHLINE® nachádzajú uplatnenie vo výrobných a priemyselných aplikáciách. 

MEDLINE & CARELINE sa zameriava na zvýšenie komfortu pacientov aj zdravotníkov dodávkami pohonových systémov pre nemocničné a zdravotnícke vybavenie. Aktuátory vylepšia takéto vybavenie o inovatívny, spoľahlivý a bezpečný pohyb s vysokou zdvihovou kapacitou. Uľahčujú prácu zdravotníkom, ktorí sú každý deň vystavení námahe pri starostlivosti o ťažkých či nepohyblivých pacientov. Príklady využitia pohonov firmy LINAK sú nemocničné postele, zdviháky pacientov, zubárske kreslá, kúpeľňové zdviháky a kolieskové kreslá.

DESKLINE ponúka systémy zdvíhacích stĺpikov pre výškovo nastaviteľný nábytok, ktorý sa ľahko prispôsobí svojmu užívateľovi. Nastaviteľnosť napr. kancelárskych stolov prináša užívateľovi vyšší komfort a lepšiu ergonómiu, nehovoriac o zlepšení pracovných podmienok. Systémy DESKLINE je možné využiť napríklad pri zmene výšky výrobných pracovísk, v kuchyniach a v mnohých ďalších aplikáciách.

HOMELINE pohony sú určené k zvýšeniu komfortu pridaním elektrického polohovania do postelí používaných v domácnostiach. Hladký a tichý pohyb zlepšuje celkový pocit z postele v porovnaní s inými výrobcami. HOMELINE úzko spolupracuje so svojimi zákazníkmi pri realizáciách ich vízie do reality, keďže s našimi systémami sú ich postele lepšie, kvalitnejšie, komfortnejšie a vďaka tomu konkurencieschopnejšie.

TECHLINE vyrába pohony, ktoré spoľahlivo a presne rozhýbu zariadenia pracujúce i v náročných podmienkach, ako sú napríklad poľnohospodárske stroje. Aktuátory TECHLINE vydržia pracovať i v nepriaznivom prostredí a v tvrdých podmienkach za akéhokoľvek počasia. Taktiež sú určené pre stavebné stroje, lodné vybavenie, ventilačné systémy pre farmy, svojim presným pohybom pomáhajú zvyšovať efektivitu systémov natáčajúcich solárne panely. TECHLINE úzko spolupracuje na vývoji individuálnych systémov so svojimi zákazníkmi, aby sa našlo optimálne riešenie rôznych potrieb a špecifikácií. Týmto spôsobom pomáhajú pohony TECHLINE vylepšiť výrobky či stroje klienta a poskytnúť mu tak konkurenčnú výhodu.