Contact us here

Vytvárajte stoly na státie s rámovým riešením LINAK

Systém LINAK® Desk Frame (DF) v podstate tvorí horný rám, dva alebo viac zdvíhacích stĺpikov (nohy), pätky, kontrolbox a ovládací panel/spínač.

S našimi riešeniami Desk Frame ľahko vytvoríte komplexnú ponuku stolov na státie, ktoré vyhovejú ľubovoľnému typu zákazníka a akémukoľvek rozpočtu. Od kompaktných či veľkých rámov s dvoma nohami cez rámy s tromi nohami v rôznych uhloch až po riešenie stolných rámov s káblovým kanálom a prepojovacím mostíkom.

Tým však flexibilita nekončí: Zodpovedajúce zdvíhacie stĺpiky sú k dispozícii v dvojstupňovom aj trojstupňovom prevedení a v rôznych tvaroch či typoch. Prejdite si antikolizné riešenie s rôznymi možnosťami príslušenstva pre požadovaný typ rámu a doplňte rámový systém ovládacím panelom - k dispozícii je výber od základných panelov s pojazdom hore a dole až po pokročilé verzie s displejom, pamäťou a prepojením s aplikáciami.

Či už si vyberiete akékoľvek riešenie, každý rám LINAK Desk Frame vyniká výnimočnou kvalitou, technologickými inováciami a dizajnom pre jednoduchú integráciu. Pri výbere systému LINAK Desk Frame si môžete byť istí, že všetko do seba ľahko zapadne vďaka konceptu Plug & Play™.

Naša ponuka rámov sa skladá z nasledujúcich konceptov:

Desk Frame 1: Flexibilný a vysoko prispôsobiteľný systém Desk Frame 1 ponúkajúci slobodu dizajnu a nespočetných kombinácií: V rámci rozsiahleho sortimentu produktov DESKLINE skombinujete horné rámy, stĺpiky s motorčekom v kryte, pätky, ovládacie panely a najrôznejšie doplnky či príslušenstvo a vytvoríte tak výškovo prispôsobené stoly. K dispozícii je verzia s dvoma alebo troma nohami (rohové stoly) alebo bench. Štandardné farby sú biela, šedá a čierna - možno však použiť akúkoľvek farbu vzorkovníka RAL Classic.

 

Desk Frame 2: Intuitívny koncept Desk Frame 2 je jedným z najrýchlejších spôsobov vytvárania vysoko kvalitných stolov na sedenie/státie. V porovnaní s obvyklým rámom boli súčasti rámu DF2 prepracované a integrované optimalizovaným spôsobom, čo sa odráža v nižšom počte dielov a jednoduchej a rýchlej montáži koncovým užívateľom. To všetko bez obmedzenia výkonu. Predkonfigurované kombinácie zaisťujú širokú paletu konštrukcií rámov. Riešenie je k dispozícii v bielej, šedej a čiernej farbe.

 
 

LINAK Desk Frame: Škálovateľné riešenia

V rámci partnerstva so spoločnosťou LINAK získate podporu na svetovej úrovni a špičkovú kvalitu. Vďaka 30 miestnym predajným kanceláriám rozumieme lokálnemu trhovému prostrediu, hovoríme vašim jazykom, podelíme sa s vami o odborné znalosti založené na globálnych skúsenostiach a zachováme konkurencieschopnosť vašej organizácie.

 

So spoločnosťou LINAK môžete počítať ako s univerzálnym dodávateľom stolov na státie a globálnym obchodným partnerom.

Kontaktuje nás
 

Od začiatku - a po celú dobu s vami

Od roku 1990 pomáha spoločnosť LINAK pretvárať interiéry moderných pracovísk vývojom systémov elektrického nastavovania výšky kancelárskych stolov a pracovísk – často v úzkej spolupráci s výrobcami a externými návrhármi interiérov z celého sveta.

V súčasnej dobe, o viac ako 10 miliónov systémov pre elektrické stoly neskôr, sme v obore stále na špici a neúnavne posúvame vpred hranice inovácií, kvality a designu. Zistite podrobnosti – prečo sú stoly na sedenie/státie tak úzko prepojené so spoločnosťou LINAK.

 

Desk Frame 1

Desk Frame 1
Desk Frame 1 (DF1) je flexibilná a prispôsobiteľná rámová koncepcia pre ľubovoľné stoly na sedenie/státie: s dvoma nohami, troma nohami a bench.

Desk Frame 2

Desk Frame 2
Desk Frame 2 (DF2) je intuitívne rámové riešenie LINAK pre konštrukcie stolov s dvoma nohami. Základom je nosník typu „všetko v jednom“ obsahujúci motor, elektroniku a kabeláž. Dodáva sa spolu so zdvíhacími stĺpikmi v čistom dizajne.